Makelaardij Exclusief
De Hasebroeklaan in Bilthoven Noord betreft een brede en uiterst rustige laan met volwassen bomen aan weerszijden.
Riante woningen, veelal vrijstaand, wisselen elkaar af met een prettige afstand onderling.
...
Makelaardij Exclusief
De Hasebroeklaan in Bilthoven Noord betreft een brede en uiterst rustige laan met volwassen bomen aan weerszijden.
Riante woningen, veelal vrijstaand, wisselen elkaar af met een prettige afstand onderling.
De ruim bemeten percelen en al het groen, het vormt werkelijk een prachtig tafereel, ieder seizoen van het jaar.
Juist daar komt een uiterst karakteristieke villa beschikbaar.
Een fantastisch vrijstaand woonhuis met een woonoppervlak van ruim 250m² en een perceel van 1.323m² groot. Binnen en buiten zijn hiermee goed in verhouding.
De woning werd de afgelopen jaren grondig gerenoveerd, verbeterd en vervolgens uiterst smaakvol afgewerkt.
De afbeeldingen en plattegronden van deze presentatie geven een beeld van hetgeen de woning zoal te bieden heeft. We lichten een en ander graag toe.
Eenmaal thuis aangekomen, voor auto’s en fietsen is er voldoende plek op eigen terrein, is het via een vestibule en de centrale hal daarna, mooi binnenkomen.
De hal vanwaar een brede bordestrap naar de eerste verdieping vertrekt, biedt toegang tot de toiletruimte en maakt de verschillende leefruimten bereikbaar.
Als eerste de kamer en suite, deze zal indruk maken. De hoogte, breedte en diepte, waarbij de voor- en achterkamer middels hoge openslaande deuren van elkaar te scheiden zijn, is zo sfeervol.
De voorkamer met dubbele deuren naar de tuin, de achterkamer over de volle breedte van het huis en de keuken in een lichte moderne uitbouw, vormen is een prachtig geheel. Daarnaast is er nog een grote werkkamer die voor van alles goed te gebruiken is.
De keuze qua materialen en kleuren aangaande de vloeren, de wanden en plafonds zorgen ervoor dat een ieder zich hier direct thuis voelt.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers met mooie afmetingen en een uiterst snaakvol gemoderniseerde badkamer waar het aan niets ontbreekt.
De voorkamer is zelfs uitgevoerd met een erker en een balkon, terwijl de tweede toiletruimte en een praktische wasruimte separaat vanaf de royale overloop te bereiken zijn.
Genoemde brede trap loopt in het lichte trappenhuis door naar de tweede verdieping. Deze oergezellige woonlaag onder de kap, is nog eens goed voor twee kamers met eigen sanitair.
Tenslotte is er een stenen garage met aangebouwd een schuur in twee gedeelten, zo beschikt het huis samen met de aanwezige kelder ook voldoende ruimte voor berging en hobby’s.
De tuin rondom met volwassen struiken, terrassen, borders, een gazon en een stukje bos, zorgen ervoor dat op mooie dagen thuis in alle rust en volledige privacy volop van buitenzijn genoten kan worden.
Kortom, valt er voor een gezin eigenlijk wel iets leukers te bedenken?
We nodigen jullie hierbij uit om kennis te maken met wellicht jullie volgende plek.
Voor een exclusieve bezichtiging nemen we ruim de tijd.
Een afspraak maken jullie eenvoudig via ons kantoor.
We kijken uit naar jullie komst.
Graag tot ziens.
Lees verder