Vanaf het centrum gezien liggen direct achter het Wilhelminapark achtereenvolgens de Koningslaan, de Mauritsstraat, de Stadhouderslaan en de Frederik Hendrikstraat. We kunnen stellen, de vier meest gewilde straten van Utrecht Oost.
...
Vanaf het centrum gezien liggen direct achter het Wilhelminapark achtereenvolgens de Koningslaan, de Mauritsstraat, de Stadhouderslaan en de Frederik Hendrikstraat. We kunnen stellen, de vier meest gewilde straten van Utrecht Oost.
Aan de Stadhouderslaan komt binnenkort een zeer goed onderhouden karakteristiek herenhuis vrij.
Een fantastisch familiehuis met een opmerkelijk diepe tuin op de middag- en avondzon.
Op de achter grens werd een solide stenen schuur gebouwd met water en elektra die thans als berging dienst doet. Echter gezien de kwaliteit van dit bijgebouw, zien wij hier ook een fijne hobby- of werkruimte in. Om creatief bezig te kunnen zijn, muziek te maken of wellicht comfortabel in alle rust aan huis te kunnen werken. Apart en toch thuis.
De voorzijde van het huis straalt karakter uit. Het huis kent een mooie breedte met een erker en een stijlvolle, voor de bouwperiode kenmerkende, raamverdeling.
Een prachtige oorspronkelijke voordeur biedt toegang tot het huis waar een ruime vestibule u via een dubbele tochtdeur in de centrale hal brengt. Hier vindt u naast een praktische trapkast, de toegang tot een goed bruikbare kelder en een keurig betegelde toiletruimte.
De leefruimte bestaat uit een voor- en achterkamer met een semi open keuken. De living is hoog, breed en diep en opmerkelijk licht. De authentieke sfeer is door de aanwezigheid van paneeldeuren, oude sierplafonds, zwart marmeren schouwen en een bijpassende visgraat parketvloer met bies, goed bewaard gebleven.
De dubbele deur naar de tuin kan op mooie dagen al vroeg in het voorjaar heerlijk open worden gezet en zorgt er op die momenten voor, dat u vanuit het eetgedeelte de prachtig aangelegde tuin zult ervaren als een verlengde van het wonen binnen. In de voorkamer zien wij een gezellige zitkamer waar de erker leuk contact met de straat mogelijk maakt.
Op de eerste verdieping vindt u het oudergedeelte van het huis met een riante hoofdslaapkamer met oorspronkelijke schouw aan de achterzijde, waar de rust en het veilige achter het huis het mogelijk maakt om fijn met de terrasdeuren open te kunnen slapen. In de ochtend worden gewekt door de vogels in de tuin, hoe fijn is dat.
De aangrenzende badkamer is vergroot door het achtergelegen terras deels te bebouwen en biedt daardoor ongekende mogelijkheden. Aan de voorzijde een grote slaap-/werkkamer met een dubbele deur naar een terrasje boven de erker. Ook hier zorgt een oud sierplafond voor een karakteristieke sfeer. Tenslotte is er een voorzijkamer die naar eigen idee ingevuld kan worden.
De tweede verdieping biedt volop ruimte en mogelijkheden voor kinderen en eventuele logees. De vier vertrekken zijn licht, kennen mooie afmetingen en zijn prima afgewerkt.
Voor de keuken en de sanitaire voorzieningen geldt dat deze in een keurige staat verkeren, echter niet volgens de laatste trends zijn uitgevoerd. Aangezien het casco van de woning en binnen de wanden, de vloeren en plafonds door de jaren heen op niveau zijn gebracht en goed zijn onderhouden, maakt u van deze woning eenvoudig uw “eigen huis”.
Voor mensen van buiten de stad vertellen we graag nog iets over de buurt en haar omgeving. We kunnen stellen dat Utrecht Oost ideaal is gelegen. Zo zijn er mogelijkheden om te ontspannen en te sporten in Amelisweerd en bij sportvereniging Kampong en is er voor de dagelijkse boodschappen de Burgemeester Reigerstraat en in het verlengde daarvan de Nachtegaalstraat met supermarkten en diverse vers winkels. Het vernieuwde Hoog Catharijne met daarachter het CS bereikt u per fiets in circa vijf minuten. Het oude stadscentrum met speciaalzaken, horeca, musea, de bioscoop en verschillende zaterdagmarkten, bereikt u lopend binnen een kwartiertje. Parkeren gaat prima langs de openbare weg waarvoor een vergunningstelsel geldt. Binnen twee minuten rijdt u, ook tijdens de spits, op de belangrijkste wegen rondom de stad.
Kortom, een fantastisch familiehuis op een heerlijke plek.
Laten we binnenkort met elkaar een afspraak maken. We kijken er naar uit om e.e.a. aan u te laten zien.
Tot ziens aan de Stadhouderslaan.
Lees verder